Kis kezdetből nagy dolgok

2014. július 03., címkék: egyháztáji vásár, egyháztáji, Egyháztáji vásár, budapest-árpádföld

„Ez nem csak egyszerű termelő piac, sokkal inkább a találkozásról, a kapcsolatokról szól" – mondta Nyikos András budapest-árpádföldi lelkész az első fővárosi Egyháztáji vásárról, melynek a frissen önállósult lelkes kertvárosi gyülekezet adott otthont június 21-én.

Kis kezdetből nagy dolgok

Egyháztáji vásár Debrecenben és Naszályon

2014. március 14., címkék: Egyháztáji vásár, mrsz, egyháztáji vásár, szeretetszolgálat (mrsz)

Vidéki termelői piacot szervez a Magyar Református Szeretetszolgálat március 22-én Debrecenben és Naszályon.

Egyháztáji vásár Debrecenben és Naszályon

Második Egyháztáji vásár Debrecenben

2013. szeptember 10., címkék: egyháztáji vásár, egyháztáji, Egyháztáji vásár

Az első sikeres termelői piac után szeptember 7-én ismét megszervezte a Református Szeretetszolgálat az Egyháztáji vásárt. A Széchenyi kerti Református Egyházközség templomának udvarában rendezett alkalmon több mint hatszázan voltak jelen.

Második Egyháztáji vásár Debrecenben

2013. szeptember 10., címkék: egyháztáji vásár, egyháztáji, Egyháztáji vásár

Első Egyháztáji vásár

2013. szeptember 04., címkék: egyháztáji, reformátusok lapja, egyháztáji vásár, Egyháztáji vásár

Családias hangulat, baráti légkör, kedvező árú, minőségi termékek és maximális tájékoztatás. Ezek az első visszajelzések a Magyar Református Szeretetszolgálat (MRSZ) első, Egyháztáji elnevezésű vásáráról, amelyre több százan voltak kíváncsiak. A piacnak augusztus 24-én Debrecenben a Széchenyi kerti református templom udvara adott otthont.

Első Egyháztáji vásár